Tarsus’taki tüm odalar eski maliye binasında toplanıyor

Tarsus’taki tüm odalar eski maliye binasında toplanıyor

Mersin’in Tarsus ilçesinde belediyenin mülkiyetine geçen Şehitkerim ve Kızılmurat vergi dairelerinin olduğu eski maliye binası restore ediliyor..

Tarsus’taki tüm odalar eski maliye binasında toplanıyor
Bu içerik 1466 kez okundu.

Mersin’in Tarsus ilçesinde belediyenin mülkiyetine geçen Şehitkerim ve Kızılmurat vergi dairelerinin olduğu eski maliye binası restore ediliyor.
Belediye Başkanı Şevket Can, ilçedeki oda başkanları ile makamında buluşarak eski maliye binasının yapılması planlanan restore çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Restorasyon sonrası oda ofislerini burada toplamayı düşündüklerini belirten Başkan Can, güzel bir birliktelik olacağını söyledi. Can, “Bu kurumların tek binada olmasının da esnaflarımıza kadar uzanan avantajları mutlaka olacaktır. Belediye olarak her zaman sizlerin yanında olduk. Elimizden geldiğince sizin ve size bağlı esnafların sorunlarına sıkıntılarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eski Maliye binası restorasyon sonrası hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Her katta 10 odanın bulunacağını belirten Başkan Can, 250 kişilik konferans salonunun bulunduğu binanın 3 katlı olacağını kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat