Gönüllü itfaiyeciler çalışmaya başladı
Advert
Advert

Gönüllü itfaiyeciler çalışmaya başladı

Mersin Büyükşehir Belediye İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nın kırsal alanlarda meydana gelen yangınlarda etkinliği artırmak amacıyla hayata geçirdiği gönüllü itfaiyeciler çalışmaya başladı. 100 yangın söndürme römorkunun dağıtıldığı gönülle itfaiyeciler, yangınlara anında müdahalede bulunuyor..

Gönüllü itfaiyeciler çalışmaya başladı
Bu içerik 1584 kez okundu.

Mersin Büyükşehir Belediye İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nın kırsal alanlarda meydana gelen yangınlarda etkinliği artırmak amacıyla hayata geçirdiği gönüllü itfaiyeciler çalışmaya başladı. 100 yangın söndürme römorkunun dağıtıldığı gönülle itfaiyeciler, yangınlara anında müdahalede bulunuyor.
Edinilen bilgiyi göre, Anamur Demirören Mahallesi’nde etrafı ormanlık alan ile yan yana olan bir bahçede yangın çıktı. Kuru otların fazla olduğu bahçede alevler kısa sürede ormanlık alana doğru yayılmaya başladı. Bahçe sahibi ve çevredekilerin ihbarı üzerine ilk olarak bölgeye en yakın gönüllü itfaiyeciler yönlendirildi. Gönüllü itfaiyeciler ilk olarak yangının ilerlemesini durdurdu, ardından yangını tamamen söndürdü. Destek amacıyla gelen itfaiye ve orman ekipleri de soğutma çalışması yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat