A.Vahap Şehitoğlu ve Eşi Deniz’e çifte rozet!

A.Vahap Şehitoğlu ve Eşi Deniz’e çifte rozet!

Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı ve Sonses tv.’nin imtiyaz sahibi A.Vahap Şehitoğlu ile Peyzaj Mimarı Eşi Deniz Yozgat Şehitoğlu CHP’ye üye oldu.

A.Vahap Şehitoğlu ve Eşi Deniz’e  çifte rozet!
Bu içerik 2781 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi  94. Yaş gününde;  Kadın kolları genel  Başkanlığınca  ‘Yol arkadaşını getir’  kampanyasında  Atatürkçü kadınların istilasına uğradı.

Bu arada Gazeteciler Cemiyeti  Onursal Başkanı  ve  Sonses tv.’nin  imtiyaz sahibi A.Vahap  Şehitoğlu ile Peyzaj Mimarı Eşi Deniz Yozgat Şehitoğlu’da  CHP’ye üye oldu.

Toroslar CHP İlçe binasında düzenlenen imza töreninde A.Vahap Şehitoğlu’na  Parti  rozetini  Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak ve  İlçe Başkanı Burhanettin Erdoğan aynı anda taktılar.

Deniz Yozgat Şehitoğlu’nun rozetini, yol arkadaşı olarak partiye getirip kayıt yaptıran önceki dönem milletvekili adayı  Av. Şerife Arıcı Yıldız ile Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak taktı.

CHP K.K.MYK üyesi  Av. Nevin Zaimoğlu, Atatürkçü kadınların partiye üye yapılması töreninde ki, konuşmasında ‘İktidar yolunda CHP’de kadınlarımzın sayıları çoğalıyor.  Bugün yapılacak mücadelede kadın gücü çok önemli . Artık kadınlarımızın ayak sesleri yükseliyor’ dedi.

CHP Toroslar İlçe Başkanı Burhanettin Erdoğan, önümüzdeki günlerde Türkiye’yi çok kötü günler beklediğine dikkat çekerek, “Artık Türkiye’de geleceğin CHP ile kurulacağı gerçeğini görüyoruz. Bu mücadelede her eve girmeliyiz. Bu konuda kadınlarımız partimize çok büyük katkı sunacaklardır. Toroslar bölgesinde de partimizi çok yoğun ilgi ve katılımlar var. Bundan da çok mutluyuz. Kadınlarımıza teşekkür ediyoruz’ diye konuştu.

Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak  törende yaptığı konuşmasında,  Partiye katılım yapan tüm kadınlara teşekkür etti.  Çamak,  ’CHP bu ülkede demokrasinin sigortasıdır.  Ülkede demokratik hak ve özgürlüklerin gelişmesi  ve yerleşmesi için mücadele ediyor. Bu ülkenin CHP’ye ihtiyacı var. Şuanda CHP bizim dışımızdaki tüm partilerin sığınma yeridir. Kadınlarımızın partimize akınlarını mutlulukla izliyoruz. Onlarla ülke geleceğinin  aydınlatılması için yoğun mücadeleyi  birlikte sürdüreceğiz.  Partimize katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum’ dedi.

CHP Mersin  Milletvekili Çamak ve Toroslar İlçe Başkanı Burhanettin Erdoğan, partiye kaydını yaptıran A.Vahap Şehitoğlu’nun katılımına çok sevindiklerini söylediler.

Çamak konuşmasında ‘Mersin’e ilk geldiğimde demokrasi mücadelesi veren ilk isim olarak A.Vahap Şehitoğlu’nu tanıdım.  Bizlere güç verecektir.  Deniz Yozgat Şehitoğlu’da benim iyi tanıdığım bir ailenin Atatürkçü çocuğudur.  Şimdi memuriyetten emekli oldu. Mücadelesini Partimizde sürdürecektir’ dedi.

chp A.Vahap Şehitolu Hüseyin Çamak Şerife Arıcı Yıldız Burhanettin Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat