Karayalçın: 'Hepimizin bireysel yaşamı tehlikede!'

Karayalçın: 'Hepimizin bireysel yaşamı tehlikede!'

Başbakan eski yardımcısı CHP’li Murat Karayalçın, AK Parti iktidarının Ülkenin rejimini değiştirmek için çok yanlış adımlar attığına dikkat çekerek: ‘Bu iktidar, İnsanların Bireysel yaşamlarını da tehdit edecek, hepimizin bireysel yaşamı tehlikede’ dedi.

Karayalçın: 'Hepimizin bireysel yaşamı tehlikede!'
Bu içerik 2115 kez okundu.

CHP’nin 94. Yıldönümü törenlerine katılmak için Mersin’e gelen Murat Karayalçın,  Yenişehir  Belediyesi Atatürk Kültür  Merkezi’ndeki  etkinliklerde verdiği konferansta,  ülkenin gelecekte yaşayacağı  tehlikelere dikkat çekerek herkesi uyardı.

Karayalçın, CHP’de birlik içinde olunmasını ve önümüzdeki yerel seçimlere odaklanmasını,  CHP dışında ki güçlerle referandumda ki  gibi bir dayanışmanın  tekrardan hayata geçirilmesini istedi.

Karayalçın konuşmasını:  ’ Önümüzdeki yerel seçimler; Türkiye’de bir devrin bir iktidarın kapanmasının müjdecisi olacak. Bu yüzden parti içi kavgalardan uzak çok ciddi çalışmalıyız’ dedi.

CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit de AK Parti iktidarını eleştirerek, CHP’nin iktidara yürüdüğünü söyledi.

A.VAHAP ŞEHİTOĞLU VE  EŞİ DENİZ’E

TOPLANTIDA  YENİDEN  PARTİ ROZETİ TAKILDI

Cumhuriyet Halk Partisi 94. Kuruluş Yıl Dönümünde CHP İktidar Yolunda ‘Kadınlar Çoğalıyor’ ‘İktidar Yoluna Yol Arkadaşımla Çıkıyorum’ üye kayıt kampanyasında,  ilçelerden partiye kayıt olan kadınlar ile  Mersin Gazeteciler Cemiyeti  Onursal Başkanı A.Vahap Şehitoğlu’na  konferans sonrası yeniden rozet takıldı.

Mersin Milletvekili adayı Av. Şerife Arıcı Yıldız’ın partiye kazandırdığı yol arkadaşı Peyzaj Mimarı Deniz Yozgat Şehitoğlu’na  rozetini  Bir dönem SHP Genel Başkanı  ve Başbakan Yardımcısı Murat Karayalçın, A.Vahap Şehitoğlu’nun rozetini ise CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit taktı. Sunumları ise Kadın Kolları ile Gençlik Kolları İl Başkanları yaptı.

Konferans ve Yıldönümü kutlamalarına çok sayıda partilinin yanı sıra, Mezitli Belediye Başkanı  Neşet Tarhan, Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç, Mersin Milletvekilleri Serdar Kuyucuoğlu, Aytuğ Atıcı, Mersin Eski Milletvekili  ve Kılıçdtaroğlu’nun Danışmanı İstemihan Talay ile Vahap  Seçer Toroslar İlçe Başkanı Burhanettin Erdoğan, diğer ilçe başkan ve yöneticileri katıldı.

Partinin 94. yıldönümü Cumhuriyet Alanı Atatürk anıtı önünde de yapıldı. İl Başkanı ve Mliletvekilleri ile yönetici ve partililer Atatürk anıtına çelenk koyup saygı duruşunda bulundular.

chp yıldönümü mersin murat karayalçın abdullah özyiğit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat