Vali Su, muhtarlarla bir araya geldi

Vali Su, muhtarlarla bir araya geldi

Mersin Valisi Ali İhsan Su, ’Muhtarlarla buluşma ilçe toplantıları’ kapsamında Toroslar ilçesi muhtarlarıyla bir araya geldi..

Vali Su, muhtarlarla bir araya geldi
Bu içerik 1287 kez okundu.
Mersin Valisi Ali İhsan Su, ’Muhtarlarla buluşma ilçe toplantıları’ kapsamında Toroslar ilçesi muhtarlarıyla bir araya geldi.
Toroslar Kaymakamlığı Toplantı Salonunda, Kaymakam Ahmet Hikmet Şahin, Toroslar Belediyesi Başkanı Hamit Tuna, il ve ilçe daire müdürleri ve ilçede görev yapan 67 muhtarın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, mahallelerin sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.
Toplantıdan konuşan Vali Su, vatandaşların teveccühüyle göreve gelen, dolayısıyla temsil ettikleri vatandaşların ve mahallelerin sorunlarını en iyi bilen kişiler olan muhtarların sorunlarını dinlemek ve bu sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamak amacıyla, ‘Muhtarla buluşma ilçe toplantıları’ kapsamında her ay bu tür programlar gerçekleştirdiklerini belirterek, devletin tüm makam ve mevkilerinin vatandaşa hizmet amacıyla var olduğunu söyledi.
Konuşmasının devamında bir önceki toplantıda iletilen sorunların büyük ölçüde çözüme kavuşturulduğunu dile getiren Vali Su, diğer sorun ve taleplerin ise çözüme kavuşturulması için ilgili kurumlar tarafından çalışmalar yürütüldüğünü kaydetti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat