Bu kadarına da pes yani!

Bu kadarına da pes yani!

FETÖ davası sanığı Mahmut İlker Ceylan’ın Mersin Polis evinde Polis Gücü Derneği toplantısında görülen fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması tepkilere yol açtı. Mersin Emniyet Müdürlüğünden verilen bilgiye göre Mersin Polis Gücü Derneğinin yaklaşık 3 hafta önce fesh edildiğide bildirildi.

Bu kadarına da pes yani!
Bu içerik 3325 kez okundu.

Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesinde, Mersin Büyükşehir Belediyesi FETÖ/PYD  davasında yargılanan ve halen  aklanmayan, ve  Burhanettin Kocamaz’ın da akrabası olan Mahmut İlker Ceylan’ın  Mersin Polis evinde Polis Gücü Derneği toplantısında görülen fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması tepkilere  yol açtı.

Sağlık teknisyeni iken Mersin Büyükşehir Belediyesine getirilip makam sahibi yapılan ancak FETÖCÜ iddiasıyla  KHK ile memuriyetten atılan ve halen yargılaması süren Mahmut İlker Ceylan, Polis evinde, Polis gücü derneği toplantısından Türk bayrağı önünde görüntü vermesi  ve bu fotoğrafın sosyal medya da paylaşılması, herkese ‘PES’ dedirtti.

Öte yandan Emniyet Müdürlüğünden verilen bilgiye göre, Mersin Polis Gücü Derneğinin yaklaşık 3 hafta önce fesh edildiği, konuya ilişkin yarın açıklama yapılacağı bildirildi.

Fetö davasından sanık Ceylan’ın, Facebook da yer alan o görüntüleri ve o görüntülere tepki gösterenlerin  paylaşımları:

v

FETÖ Mersin Büyükşehir Belediyesi Mahmut İlker Ceylan polis gücü derneği mersin polis evi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat