Düğününde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra giydi

Düğününde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra giydi

Mersin’in Silifke ilçesinde yaşayan Okşan Taşçı, düğününde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra sürpriz bir düğün yaparak giydi..

Düğününde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra giydi
Bu içerik 2037 kez okundu.
Mersin’in Silifke ilçesinde yaşayan Okşan Taşçı, düğününde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra sürpriz bir düğün yaparak giydi.
Silifke ilçesinde ikamet eden Okşan Taşçı eşi Halil Taşçı’ya büyük bir sürpriz yaparak 28 yıl aradan sonra yeni gelinliğini giyerek tekrar düğün merasimi yaptı. Eşi Halil Taşçı’dan gizli çocukları ile düğün merasimi düzenleyen Okşan Taşçı, önce düğün salonunu ve orkestrayı tuttu. Eşi Halil Taşçı’nın çalıştığı iş yerindeki işverenle görüşen Okşan Taşçı eşi için izin istedi. Daha sonra yakın çevresine telefon açarak düğüne davet eden Okşan Taşçı eşi Halil Taşçı’dan habersiz 28 yıl önce giyemediği gelinliği alarak kuaföre gitti. Halil Taşçı tüm olaylardan habersiz bir arkadaşı ile birlikte başka birinin düğüne gitmek için düğün salonuna geçti. Burada eşi Okşan Taşçı’yı gelinlikle gören Halil Taşçı şaşkınlığını gizleyemedi.
28 yıl önce çok istemesine rağmen istediği gelinliği giyemediği için böyle sürpriz bir düğün merasimi gerçekleştirdiklerini belirten Okşan Taşçı, “28 yıl evvel istemediğim gelinliği giydiğim için içimde bir uhde kalmıştı. 28 yıl sonra istediğim gelinliği giyip tekrar düğün merasimi yaptık. Çocuklarım çok istemişti. Kızımla beraber eşime sürpriz yaptık. Çok güzel kusursuz bir plan yaptık. Düğün salonu tuttuk. Orkestra tuttuk. Sevdiklerimizi arayarak onları düğüne davet ettik. Eşime büyük bir sürpriz yaptık. Salona geldik. Doyasıya eğlence yaptık” dedi.
Düğünün kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu belirten Halil Taşçı ise “Benim için büyük bir sürpriz oldu. Eşim ve kızım iş yerime gelip patronlarla görüşmüşler. Onlar da beni izne gönderdi. Bir arkadaşım da bana bir arkadaşının düğünü olacağını birlikte gitmemizi söyledi. Bende tamam dedim. Bir baktım kendi düğünüme gelmişim. Salonda hayretler içerisinde kaldım. Eşim 28 yıl önce evlendiğimizde giyemediği gelinliği 28 yıl sonra düğün yaparak giydi” dedi.
Taşçı çifti, Sultan Demirol, Berkan Taşçı adında iki çocuğu, bir de 3 yaşında Zeynep Demirol adında torunu olduğunu belirtti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat