Hayvanseverler bir araya geldi

Hayvanseverler bir araya geldi

Mersin'de bir Alış Veriş Merkezi tarafından ’Dünya Hayvan Haklarını Koruma Günü’ temasıyla düzenlenen etkinlikte, sokak hayvanları için barınak yapıldı..

Hayvanseverler bir araya geldi
Bu içerik 1439 kez okundu.
Forum Mersin Alış Veriş Merkezi tarafından ’Dünya Hayvan Haklarını Koruma Günü’ temasıyla düzenlenen etkinlikte, sokak hayvanları için barınak yapıldı.
Dünya Hayvan Haklarını Koruma Günü kapsamında anlamlı bir etkinliğe imza atan Forum Mersin’de, büyük küçük herkes hayvanlar için barınak yaptı. Yaklaşan soğuk havalarda sokakta yaşayan hayvanların en büyük ihtiyacı olan barınaklar, 200’den fazla çocuğun katılımıyla Forum Mersin’de gerçekleştirilen atölye kapsamında hazırlandı. Forum Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, sahipsiz hayvanlar için kolay taşınabilen pratik barınma alternatifleri hazırlandı. Çocuklar, sahipsiz hayvanlar için atık malzemelerden hazırladıkları barınakları gün sonunda sokaklardaki yerlerine bırakmak üzere yanlarında götürdü.
Hem miniklerin hem büyüklerin keyifli ve verimli zaman geçirdiği, sokak hayvanlarına yönelik duyarlılığın artırılmasını hedefleyen etkinlikte çocuklar animatörlerle fotoğraf çektirme imkanı da buldu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat