İsrail Büyükelçisi Naeh’ten IKBY referandumuna ilişkin açıklama

İsrail’in Ankara Büyükelçisi Eitan Naeh, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ndeki referandumuna ilişkin, "Bizim bununla bir ilgimiz yok, biz bunu halka bırakıyoruz, halkın kararıdır. İsrail bu konuda söyleyeceğini söyledi" dedi..

İsrail Büyükelçisi Naeh’ten IKBY referandumuna ilişkin açıklama
Bu içerik 100 kez okundu.
İsrail’in Ankara Büyükelçisi Eitan Naeh, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ndeki referandumuna ilişkin, "Bizim bununla bir ilgimiz yok, biz bunu halka bırakıyoruz, halkın kararıdır. İsrail bu konuda söyleyeceğini söyledi" dedi.
İsrail Büyükelçiliği’nde Sukkot Bayramı münasebetiyle bir resepsiyon düzenlendi. İsrail’in Ankara Büyükelçisi Eitan Naeh ve eşi Cheryl Naeh’in ev sahipliğinde, büyükelçilik konutunda verilen resepsiyona aralarında İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann ve eşleri yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

"İsrail bu konuda söyleyeceğini söyledi"
Resepsiyonda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Büyükelçi Naeh, IKBY referandumunda İsrail’in desteği ve Kerkük’te İsrail bayrakları açılması yönündeki iddialara ilişkin, "Referandum kapsamında; bizim bununla bir ilgimiz yok, biz bunu halka bırakıyoruz, halkın kararıdır. İsrail bu konuda söyleyeceğini söyledi" dedi.
Naeh, Türk İsrail ilişkilerini nasıl değerlendirdiği yönündeki soruya ise, "Aşağı yukarı 10 gibi bir süredir buradayım. buraya çok net bir amaç için geldim. İki ülke arasındaki ilişkileri her anlamda çoğaltmak ve güçlendirmek için buradayım ama bunlar bir gecede olacak bir şey değil, adım adım olacaktır. Burada hali hazırda bir büyükelçinin var olması bile ilişkilerin normalleştiğinin bir göstergesidir" şeklinde cevap verdi.
Naeh, Türkiye-Amerika arasındaki vize krizine ilişkin ise, "İki ülkenin kendi aralarında çözecekleri, görüşecekleri bir konudur" ifadesinde bulundu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

bedava porno sex izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhuriyet Bayramı 19 Yaşaltı Badminton Müsabakaları sona erdi
Cumhuriyet Bayramı 19 Yaşaltı Badminton Müsabakaları sona erdi
Gültekin; ″Esnaf kredilerindeki artış, Türk ekonomisine katkı sağlayacak″
Gültekin; ″Esnaf kredilerindeki artış, Türk ekonomisine katkı sağlayacak″