TGK 13. Başkanlar Kurulu Toplantısı Gaziantep’te yapılacak

TGK 13. Başkanlar Kurulu Toplantısı Gaziantep’te yapılacak

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonunun (TGK) 13. Başkanlar Kurulu Toplantısı, Gaziantep Basın Cemiyeti’nin (GBC) ev sahipliğinde 13-15 Ekim’de Gaziantep’te yapılacak. Toplantının onur konuğu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu olacak..

TGK 13. Başkanlar Kurulu Toplantısı Gaziantep’te yapılacak
Bu içerik 1610 kez okundu.
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonunun (TGK) 13. Başkanlar Kurulu Toplantısı, Gaziantep Basın Cemiyeti’nin (GBC) ev sahipliğinde 13-15 Ekim’de Gaziantep’te yapılacak. Toplantının onur konuğu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu olacak.
Gaziantep Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Arif Kurt, toplantıya TGK Genel Başkanı Nuri Kolaylı ve konfederasyona üye 8 federasyon ile 80 civarında gazeteciler cemiyetinin başkan ve temsilcilerinin katılacağını söyledi. Gaziantep Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Kurt, basın camiasının sorunları ve sorunlara çözüm önerilerinin ele alınarak görüşüleceği toplantının Gala yemeğinde Gaziantep protokolünün de katılacağını açıkladı. TGK üyelerini Gaziantep’te ağırlamaktan mutlu olduklarını belirten Kurt, “3 gün sürecek toplantının basın camiasına önemli katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.
Kurt, toplantıya katılmak için Gaziantep’e gelecek gazetecilerin kentin tarihi ve kültürel yerlerini de gezme imkanı bulacağını dile getirdi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat