Akdeniz Belediyesi’nden ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli

Akdeniz Belediyesi’nden ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli

Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, Barış, Çay ve Yeşilçimen mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatarak maddi imkansızlık, bakımsızlık veya yağmur sularından zarar gördüğü için yıkılmak üzere olan evlerini yeniledi..

Akdeniz Belediyesi’nden ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli
Bu içerik 1911 kez okundu.
Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, Barış, Çay ve Yeşilçimen mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatarak maddi imkansızlık, bakımsızlık veya yağmur sularından zarar gördüğü için yıkılmak üzere olan evlerini yeniledi.
Akdeniz Belediyesi, sadece okul ve camilerde değil yaşadıkları evleri yağmurdan veya fırtınadan zarar gören ya da zamana yenik düşen ailelerin evlerini de onarım ve tadilattan geçirerek tekrar yaşanabilir hale getiriyor. Vatandaşların başvurusu üzerine harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeşilçimen, Barış ve Çay mahallelerinde yaşayan üç ailenin zarar gören konutlarında kapsamlı tadilat işlemleri gerçekleştirdi. Duvarları ve çatıları yenilenip güçlendirilen evlerin sıvası ve boyası da yapıldı.
Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, sosyal belediyecilik ilkesiyle insan ve vatandaş odaklı hizmet verdiklerinin altını çizdi. Pamuk, "Belediyemize başvurup evlerinde tadilat isteyen vatandaşlarımızın talebi en kısa sürede incelenip değerlendirilmektedir. Ardından da belirlenen program kapsamında fen işleri ekiplerimiz bu evlerde yenileme işlemi gerçekleştirmektedir. Önceliğimiz insandır. Bu nedenle birincil görevimiz, zor günlerinde vatandaşımızın yanında olmaktır. Vatandaşlarımızın yüreğine dokunmaya, onlarla her fırsatta buluşup dinlemeye devam edeceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için bundan sonra da talep ettikleri hizmetleri zamanında ve eksiksiz yerine getireceğiz. Vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve sağlıklı bir şehirde yaşamaları için, belediyemiz imkanları ölçüsünde kesintisiz hizmet vermeye, projeler üretmeye devam edeceğiz" dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat