Tekli’ye, kent sanayisine katkı ödülü

Tekli’ye, kent sanayisine katkı ödülü

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Mersin’de yerel yayın yapan Kent Radyo tarafından Mersin sanayisine katkı ödülüne layık görüldü..

Tekli’ye, kent sanayisine katkı ödülü
Bu içerik 1682 kez okundu.
Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Mersin’de yerel yayın yapan Kent Radyo tarafından Mersin sanayisine katkı ödülüne layık görüldü.
Kuruluşunun 20. yılını, düzenlediği etkinlikle kutlayan Kent Radyo, gecede Mersin’e katkı sunan isimlere de ödüller verdi. Bu çerçevede, MTOSB Başkanı Tekli’ye de Mersin sanayisine katkılarından dolayı ödül verildi. Ödülünü aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan Tekli, “Biz Müteşebbis Heyetimiz, Yönetim Kurulumuz ve Bölge Müdürlüğü personelimiz ile kentimize önemli sanayi yatırımlarının gelmesi, yeni sanayi alanları yaratılarak ülkemizin istihdam oranlarına, üretim ve ihracat rakamlarına katkı sağlamak amacıyla hareket ediyoruz. Bu tür ödül törenleri kentimiz adına önemli. Yapılan işlerin takdir görmesi önemli. Bugün bu salonda ödül alan arkadaşlarımızın hepsi kentimizin gelişimine katkı sağlayan insanlar. Bu önemli günde verilen bu ödülü yönetim kurulum adına kabul ediyorum” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat