e Kokoreç açıklaması kokoreççilerin işlerini artırdı

Kokoreç açıklaması kokoreççilerin işlerini artırdı

İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Yavuz Dizdar’ın kokorecin mutluluk verdiğini söylemesi kokoreççilerin yüzünü güldürürken, işleri de arttı..

Kokoreç açıklaması kokoreççilerin işlerini artırdı
Bu içerik 943 kez okundu.
İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Yavuz Dizdar’ın kokorecin mutluluk verdiğini söylemesi kokoreççilerin yüzünü güldürürken, işleri de arttı.
İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Yavuz Dizdar, kokorecin ciddi serotonin kaynağı olduğunu ve mutluluk verdiğini söylemişti. Dizdar’ın bu açıklamaları yankı buldu. Dr. Yavuz Dizdar’ın açıklamalarının işlerini artırdığını ifade eden Rafet Alkanoğlu (60), 40 yıldır kokoreç satarak geçimini sağladığını söyledi. Kokorecin yapımı sırasında temizliğe önem verdiklerini ve sadece kuzu bağırsağından kokoreç yaptığını belirten Alkanoğlu, "Kokoreç deyip geçmeyelim. Avrupa Birliği bile bu iş ’temiz yapılmalı’ diyor. Ben malzeme ve üretimime güveniyorum. Herkes kokoreç yapamaz. Kendi yaptığım ürünü önce kendim tüketiyorum. Şimdiye tadar kimseye bir şey olduğunu duymadım" dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdemli Belediyesi’nden engelli öğrencilere kırtasiye desteği
Erdemli Belediyesi’nden engelli öğrencilere kırtasiye desteği
Aşık Veysel Tarsus’ta anıldı
Aşık Veysel Tarsus’ta anıldı