MTSO, “Kız Kardeşim” projesine av sahipliği yapacak

MTSO, “Kız Kardeşim” projesine av sahipliği yapacak

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), bugüne kadar 16 kentte gerçekleştirilen ‘Kız Kardeşim’ projesine ev sahipliği yapacak. Projeye katılmak isteyen 18-55 yaş arası kadınlar, 5-6 Aralık tarihlerinde MTSO’ya kayıt yaptıracak..

MTSO, “Kız Kardeşim” projesine av sahipliği yapacak
Bu içerik 1684 kez okundu.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), bugüne kadar 16 kentte gerçekleştirilen ‘Kız Kardeşim’ projesine ev sahipliği yapacak. Projeye katılmak isteyen 18-55 yaş arası kadınlar, 5-6 Aralık tarihlerinde MTSO’ya kayıt yaptıracak.
2017 eğitimlerine Denizli’de başlayan ve Türkiye’nin 16 kentinde yaklaşık 2 bin kadına ulaşan Kız Kardeşim Projesi yoluna Mersin ile devam ediyor. Eğitimler, MTSO ve Mersin İl Kadın Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde, Coca Cola Türkiye ve Anadolu Vakfı destekleri ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle hayata geçiriliyor. Mersin’de 7- 20 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere 18-55 yaşları arasındaki okuryazar tüm kadınlar katılabilecek. BÜYEM’in alanında uzman eğitmenlerinin vereceği ücretsiz eğitimlere katılmak isteyen kadınlar, 5-6 Aralık 2017 tarihlerinde MTSO’ya başvurarak, programla ilgili detaylı bilgi alıp kayıt yaptırabilecek.
Proje kapsamında, katılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve yetkinlik kazanmalarına destek olacak eğitimler verilecek ve kadınların ekonomiye katılımlarının önünü açmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek. Kişisel gelişimin yanı sıra finansal okuryazarlık, dijital dünya ve kültürel yansımaları, stres yönetimi gibi konularda eğitim alacak olan katılımcılar, kendi alanlarında rol model olan ve ilham veren lider kadınlarla bir araya gelerek onların tecrübelerini dinleme fırsatı da yakalayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat