Advert
Advert

Üretimin kalbi Mersin’de atacak

Türkiye’deki 321 organize sanayi bölgesini temsil eden Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), Akdeniz bölgesindeki 28 organize sanayi bölgesini Tarsus’ta buluşturuyor..

Üretimin kalbi Mersin’de atacak
Bu içerik 1254 kez okundu.
Türkiye’deki 321 organize sanayi bölgesini temsil eden Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), Akdeniz bölgesindeki 28 organize sanayi bölgesini Tarsus’ta buluşturuyor.
Adana, Antalya, Burdur, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Mersin ve Osmaniye’deki tüm OSB başkanları ve temsilcilerinin katılacağı toplantı, Cumartesi günü Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirilecek. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü’nün de katılacağı toplantıda, Akdeniz bölgesindeki OSB’lerin sorunları, beklentileri ve önerileri konuşulacak. Bugün kente gelen OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin Aşut’u da ziyaret edecek.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çocuk Gündüz Bakım Evi öğrencilerinden 23 Nisan gösterisi
Çocuk Gündüz Bakım Evi öğrencilerinden 23 Nisan gösterisi
Mersin Barosu’nda ’Çocuk Bayramı Şenliği’
Mersin Barosu’nda ’Çocuk Bayramı Şenliği’