Üretimin kalbi Mersin’de atacak

Üretimin kalbi Mersin’de atacak

Türkiye’deki 321 organize sanayi bölgesini temsil eden Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), Akdeniz bölgesindeki 28 organize sanayi bölgesini Tarsus’ta buluşturuyor..

Üretimin kalbi Mersin’de atacak
Bu içerik 1717 kez okundu.
Türkiye’deki 321 organize sanayi bölgesini temsil eden Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), Akdeniz bölgesindeki 28 organize sanayi bölgesini Tarsus’ta buluşturuyor.
Adana, Antalya, Burdur, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Mersin ve Osmaniye’deki tüm OSB başkanları ve temsilcilerinin katılacağı toplantı, Cumartesi günü Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirilecek. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü’nün de katılacağı toplantıda, Akdeniz bölgesindeki OSB’lerin sorunları, beklentileri ve önerileri konuşulacak. Bugün kente gelen OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin Aşut’u da ziyaret edecek.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat