Bektaş: ″Mersin oryantiringde örnek bir ilimiz″

Türkiye Oryantiring Federasyonu As Başkanı Fatih Bektaş, İl Temsilcisi Nuri Dağdelen ile birlikte Mersin Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’i ziyaret ederek, Mersin’deki oryantiring faaliyetleri konusunda fikir alışverişinde bulundular..

Bektaş: ″Mersin oryantiringde örnek bir ilimiz″
Bu içerik 507 kez okundu.
Türkiye Oryantiring Federasyonu As Başkanı Fatih Bektaş, İl Temsilcisi Nuri Dağdelen ile birlikte Mersin Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’i ziyaret ederek, Mersin’deki oryantiring faaliyetleri konusunda fikir alışverişinde bulundular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Güneş, "Mersin iklim, zemin ve parkur açısından oryantiring sporu yapmaya uygun bir ilimizdir. Oryantiring sporuna ve organizasyonlara İl Müdürlüğü olarak gerekli desteği sağladığımızı düşünüyorum" dedi.
Mersinde’ki oryantiring kulüplerine verilen desteklerden dolayı Mersin’den turnuvalara katılımın iyi noktada olduğunu vurgulayan Başkan Bektaş ise "Mersin Oryantiring Federasyonu için özel bir bölge Mersin’in turnuvalara katılımından dolayı çok memnunuz. Mersin, çevresindeki illere de örnek teşkil eden ciddi bir yapıya sahip bir ilimizdir. Oryantiring sporuna katkılarından dolayı Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bozyazı Anadolu Lisesi Voleybol Takımı şampiyon oldu
Bozyazı Anadolu Lisesi Voleybol Takımı şampiyon oldu
Er: ″Daha yolun başındayız, hayata geçireceğimiz çok proje var″
Er: ″Daha yolun başındayız, hayata geçireceğimiz çok proje var″