Er: ″Başarı azimle olur″

Er: ″Başarı azimle olur″

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, göreve başladıkları günden bu yana meslektaşlarına önemli ve yeni hizmetler sunduklarını belirterek, "Başarı azimle olur" dedi..

Er: ″Başarı azimle olur″
Bu içerik 1389 kez okundu.

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, göreve başladıkları günden bu yana meslektaşlarına önemli ve yeni hizmetler sunduklarını belirterek, "Başarı azimle olur" dedi.
Silifke’de stajını başarıyla tamamlayarak ruhsat almaya hak kazanan avukat Eda Naz Gökçetin, yapılan yemin töreniyle avukatlık ruhsatnamesini Mersin Barosu Başkanı Ali Er’den aldı.
Mersin Barosu Silifke İlçe Temsilciliği’nde düzenlenen törende yemin ederek avukatlık ruhsatını alan Eda Naz Gökçetin, mesleğe resmi olarak ilk adımını attı.
Törende konuşan Baro Başkanı Er, göreve başladıkları günden bugüne meslektaşlarına önemli ve yeni hizmetler sunduklarını belirterek, "Başarı azimle olur. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte azimli bir şekilde çalışarak, başarılı projelere imza attık. Meslektaşlarımızın işlerini kolaylaştıracak olan projelerimizin hayata geçmesi büyük önem taşımaktadır” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat