Kadın soyguncu dehşet saçtı

Kadın soyguncu dehşet saçtı

Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde bir banka şubesine giren kadın soyguncu, bir öğrencinin başına silah dayayarak veznedeki paraları aldı. Dışarı çıkan soyguncu havaya ateş açtıktan sonra peşinden koşan vatandaşlar tarafından etkisiz hale getirilerek polise teslim edildi..

Kadın soyguncu dehşet saçtı
Bu içerik 1445 kez okundu.
Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde bir banka şubesine giren kadın soyguncu, bir öğrencinin başına silah dayayarak veznedeki paraları aldı. Dışarı çıkan soyguncu havaya ateş açtıktan sonra peşinden koşan vatandaşlar tarafından etkisiz hale getirilerek polise teslim edildi.
Edinilen bilgiye göre, Nurdağı ilçesinde bir banka şubesine giren 24 yaşındaki A.K. isimli kadın soyguncu kasadaki paraları istedi.

Kız öğrencinin başına silah dayadı
Bu esnada babası ile birlikte bankanın içerisinde bulunan ve ismi açıklanmayan bir kız öğrenciye silah doğrultan kadın soyguncu, elindeki poşeti vezneye uzatarak, kasadaki paraların konulmasını istedi. İçerisine 9 bin 500 TL’lik paranın konulduğu poşeti alarak dışarı çıkan A.K. havaya ateş açtı. Hızla bankadan uzaklaşmaya çalışan kadın peşinden koşan vatandaşlar tarafından bir inşaatta sıkıştırıldı. Vatandaşlar tarafından etkisiz hale getirilen kadın soyguncu olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi.
Gözaltına alınan A.K. sorgulanmak üzere Nurdağı İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat