Er: “Baromuzun geleceği için elimizi taşın altına koyduk”

Er: “Baromuzun geleceği için elimizi taşın altına koyduk”

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, görev sürelerinde birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, “Baromuzun geleceği için elimizi taşın altına koyduk” dedi..

Er: “Baromuzun geleceği için elimizi taşın altına koyduk”
Bu içerik 1105 kez okundu.
Mersin Barosu Başkanı Ali Er, görev sürelerinde birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, “Baromuzun geleceği için elimizi taşın altına koyduk” dedi.
Baro Başkanı Er, Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir ve Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut ile birlikte Silifke’de görev yapan Mersin Barosu’na kayıtlı Av. Yeşim Arslan’ın avukatlık ofis açılışına katıldı. Açılışta konuşan Er, Mersin Barosu ve meslektaşlarının geleceği için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Hayata geçirdikleri her projenin, meslektaşlarının geleceği için önemli bir yatırım olduğunu vurgulayan Er, “Henüz bir yıl gibi görev süremizde mesleki, bilimsel, eğitsel, sosyal ve kültürel alanda önemli projelere imza atarak hayata geçirdik. Baromuz tarihinde ilk kez hayata geçirmiş olduğumuz projelerimiz ise en büyük gururumuzdur. Henüz yolun başındayız. Daha yapacağımız çok hizmet var. Baromuzun geleceği için, en güzel hizmetler için elimizi taşın altına koyduk” diye konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat