Vali Su, ’Kadın Gençlik ve Çocuk Eğitim Merkezi’nin açılışına katıldı

Mersin Valisi Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su, Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında, Mersin İHH İnsani Yardım Derneği bünyesinde yürütülen ‘Kadın Gençlik ve Çocuk Eğitim Merkezi Projesi’nin açılış programına katıldı..

Vali Su, ’Kadın Gençlik ve Çocuk Eğitim Merkezi’nin açılışına katıldı
Bu içerik 163 kez okundu.
Mersin Valisi Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su, Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında, Mersin İHH İnsani Yardım Derneği bünyesinde yürütülen ‘Kadın Gençlik ve Çocuk Eğitim Merkezi Projesi’nin açılış programına katıldı.
Merkez Akdeniz ilçesi Mesudiye Mahallesinde gerçekleştirilen açılışa Vali Su’nun yanı sıra Akdeniz Kaymakamı Muhittin Pamuk, il protokolü üyeleri ve İHH İnsani Yardım Derneği Mersin Şubesi Başkanı Mesut Kayacı’da katıldı.
SODES projeleri kapsamında açılan kursları ziyaret ederek kadın kursiyerlerin el emeği ürünlerini inceleyen Vali Su ve eşi Zeliha Su, kursiyerlerden bilgi alarak onlarla bir süre sohbet etti. Su, SODES projelerinin önemine vurgu yaparak, yürütülen bu projelerle Mersin’de dezavantajlı kesimlerin sosyal ve ekonomik yaşam standardını daha üst seviyelere çıkartmayı hedeflediklerini söyledi. Vali Su, konuşmasını hem bu proje için hem de destek verdiği diğer projeler için Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’a teşekkürlerini sunarak noktaladı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin’de yazdan kalma bir gün yaşanıyor
Mersin’de yazdan kalma bir gün yaşanıyor
Mersin’de sahte karne operasyonu
Mersin’de sahte karne operasyonu