ABD’de Trump karşıtı protesto gösterileri başladı

WASHINGTON (İHA) – ABD’de Federal Hükümetin kapanmasının ardından ülke genelinde Başkan Trump karşıtı protesto gösterileri düzenlenmeye başladı..

ABD’de Trump karşıtı protesto gösterileri başladı
Bu içerik 317 kez okundu.
WASHINGTON (İHA) – ABD’de Federal Hükümetin kapanmasının ardından ülke genelinde Başkan Trump karşıtı protesto gösterileri düzenlenmeye başladı.
ABD’de Federal Hükümetin kapanmasından sonra ülke genelinde ABD Başkanı Donald Trump’a tepkiler giderek büyüyor. Protestocular Trump’ın Florida’daki evinin yakınında toplanan, iki üç yüz kişilik gruplar halinde Trump karşıtı protesto gösterileri başladı. Chicago, New York, Kuzey Carolina, Los Angeles, Pennsylvania eyaletlerinde çok sayıda gösterici sokaklara çıkarak Trump’ı protesto ediyor. Gösterilerin gece saatlerinde daha yoğun ve kalabalık olması bekleniyor.
ABD genelinde Trump’ın başkanlıkta birinci yıldönümünde yürüttüğü politikalarına karşı ve dün gece yarısından sonra Federal Hükümetin kapanmasından sonra ülke genelinde gösterilerin başlayacağı ve iç karışıklığa doğru gidebileceği belirtiliyor. Chicago, Teksas, Virginia, Los Angeles’taki organizatörler, devlet görevlileri ve ünlüler de dahil olmak üzere binlerce kişinin Belediye Sarayı’na yürüyeceği açıklandı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdemli’de asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor
Erdemli’de asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor
Hafta içi zabıta, hafta sonu gönüllü sutopu antrenörü
Hafta içi zabıta, hafta sonu gönüllü sutopu antrenörü