Erdemli Belediyesi zabıtasından kağıt toplayıcılarına operasyon

Erdemli Belediyesi zabıtasından kağıt toplayıcılarına operasyon

Erdemli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, seyyar hurdacılık yapan, çek çek tabir edilen araçlarla karton, şişe ve kağıt toplayanlara yönelik denetimlerini sürdürüyor..

Erdemli Belediyesi zabıtasından kağıt toplayıcılarına operasyon
Bu içerik 1473 kez okundu.
Erdemli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, seyyar hurdacılık yapan, çek çek tabir edilen araçlarla karton, şişe ve kağıt toplayanlara yönelik denetimlerini sürdürüyor.
Erdemli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin bu yöndeki denetimleri kapsamında, trafikte tehlike oluşturan kağıt toplayıcılarına karşı operasyon düzenlendi. Halkın yoğun şikayet ve taleplerine karşı düzenlenen operasyonlarda zabıta ekipleri, özellikle kentin işlek caddelerinde trafiği olumsuz yönde etkileyerek, halkın can ve mal güvenliği konusunda tehlike arz eden kağıt toplayıcılarına göz açtırmadı. Rutin denetimler dışında çevreye zarar veren ve hurdacılık yapan arabaların toplatılması konusunda Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerin çalışma yaptığını söyleyen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, şikayetler üzerine çalışmaları arttırdıklarını kaydetti. Gelen ihbarlar sonucu çek çek tabir edilen araçlarla karton, şişe ve kağıt toplayıcılarını yakın takibe aldıklarını vurgulayan Tollu, "Amacımız vatandaşlarımızın huzurlu ve güven içinde yaşamını sürdürmesidir. Bizim için öncelik her zaman vatandaşlarımızın önce can, sonra mal güvenliğidir" dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat