Tollu, Etüt Merkezi öğrencileriyle buluştu

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, lise ve üniversiteye hazırlık kursu niteliğinde toplam 900 öğrenci kapasiteli ücretsiz eğitim kursunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi..

Tollu, Etüt Merkezi öğrencileriyle buluştu
Tollu, Etüt Merkezi öğrencileriyle buluştu
Bu içerik 2031 kez okundu.
Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, lise ve üniversiteye hazırlık kursu niteliğinde toplam 900 öğrenci kapasiteli ücretsiz eğitim kursunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.
Erdemli Belediyesi tarafından hizmete açılan lise ve üniversiteye hazırlık etüt merkezinde öğrencilerle buluşan Tollu, üniversiteden mezun olmanın yeterli olmadığını, çok çalışarak kendilerini geliştirmeleri gerektiğini anlattı. Eğitim-öğretimin önemine değinen Başkan Tollu, ‘’Başarıya ulaşmanız, geleceğinize yön verecek eğitim hayatınızda ideallerinizi gerçekleştirmek adına hocalarımızla sürekli görüşüyoruz. Sizlerin de bilgiye ulaşma noktasında bir eksiğiniz, talebiniz varsa onu yerine getirmek bizim en asli görevimiz. Çünkü önce Allah’a sonra bizlere emanetsiniz. Emeğinizin sonunda sizlere iyi bir yer kazandırmak amacındayız. Onun vebali gerçekten bizim. Dolayısıyla siz gayret ettikten sonra biz sizleri en mükemmel yerlere taşıyacağız, bundan kimsenin endişesi olmasın” dedi.
Belediye olarak tüm öğrencilere destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerinin altını çizen Tollu, öğrenciye yapılan yatırımın hiçbir zaman boşa gitmeyeceğini söyledi. Erdemli Belediyesi’nin son dönemde sosyal belediyecilik alanında büyük başarılara imza attığını kaydeden Tollu, “Bunun son örneğini bu yıl uygulamaya koyduğumuz ücretsiz eğitim kursu ile gösterdik. Biz, geleceğimize yatırım yapıyoruz. Bu da boşa gitmeyecektir. Çünkü çocuklarımızın başarıları, bu ülkenin başarısıdır. Bu bizim için, bu ülkenin geleceği için çok önemlidir. Çocuklarımıza güveniyoruz ve onlara tüm hayatlarında başarılar diliyoruz” diye konuştu.
Eğitim konusunda hiçbir hizmetten kaçmadıklarını da ifade eden Tollu, bu çerçevede okullara, öğrencilere ve ailelerine yönelik hizmetler üretmeye devam edeceklerini söyledi.
Belediyenin dershanesinde eğitim gören öğrenciler ise, ‘’İmkanlarımız kısıtlıydı. Bizlere böyle bir ortam sağlaması ve üniversiteye hazırlık yolunda verdiği desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu ve emeği geçenlere çok teşekkür ederiz’’ ifadelerini kullandılar.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üniversite öğrencilerine ‘çocuk işçiliği ve çocuk hakları eğitimi’ verildi
Üniversite öğrencilerine ‘çocuk işçiliği ve çocuk hakları eğitimi’ verildi
Erdemli’de beton yol çalışmalarına başlandı
Erdemli’de beton yol çalışmalarına başlandı