Açık hava reklam alanlarında 'TAM TAM' sesleri

Mersin Büyükşehir Belediyesi, uzun zamandır tartışmaların göbeğinde yer alan açık hava reklam organizasyonları, ilgili firmanın sözleşmeye aykırı iş ve eylemlerinden dolayı önceki aylarda fesih etmesi üzerine, gözler yine bu alana kaydı.

Açık hava reklam alanlarında 'TAM TAM' sesleri
Bu içerik 3041 kez okundu.

Kamuoyunca tam sayısı bilinmeyen Billboard, raket ve otobüs durağı olarak tek başlıkta toplanan açık hava reklam alanları, yeni dönemde kimlere veya hangi kuruluşlara verileceği merak konusu olurken, bazı iddialarda gündeme bomba gibi düşüyor.

Büyükşehir Belediye  Başkanı Burhanetttin Kocamaz’ın her fırsatta etkinliklerini haber ve ropörtajları ile duyuran MHP yayın organı Bengü Türk Firmasının Açık hava reklamlarını alacağı MHP üst düzey yöneticilerine yakın bir isim tarafından iddia edildi. Önümüzdeki günlerde söz konusu açık hava reklam alanlarının ihalesinin adrese teslim mi yapılacağı  merak ediliyor?

Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Başkanlığınca bu reklam alanlarının akibeti ile ilgili detaylı bir açıklama yapılması da isteniyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesinin açık hava reklam alanları, Büyük meblağlar ödeyen Firma ve Kuruluşların reklamlarının yanı sıra Seçimden 12 ay öncesinden başlayan bir propaganda çalışmasında belediye başkan aday adayları ile milletvekillerinin vereceği ilanlarla trilyonluk bir bütçenin bu afiş ve reklam harcamalarının Büyükşehir kasasına geler kaydedildiği biliniyor!

 

başkan kocamaz mersin büyükşehir belediye bilboardlar bengitürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
16 yaşında 10 parmağında 10 marifet
16 yaşında 10 parmağında 10 marifet
‘Köyden Kente Sporla Geleceğe Projesi’
‘Köyden Kente Sporla Geleceğe Projesi’