Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Paralel devletle gitmek isteyenler buyursun gitsinler, bilet paralarını da veririz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Paralel devletle gitmek isteyenler buyursun gitsinler, bilet paralarını da veririz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Paralel devlet nerede, Pensilvanya’da, onunla beraber gitmek isteyenler buyursunlar gitsinler. Hatta bilet paralarını da veririz, gitsinler” dedi..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Paralel devletle gitmek isteyenler buyursun  gitsinler, bilet paralarını da veririz”
Bu içerik 1192 kez okundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Paralel devlet nerede, Pensilvanya’da, onunla beraber gitmek isteyenler buyursunlar gitsinler. Hatta bilet paralarını da veririz, gitsinler” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Başakşehir 4. Olağan Kongresine katılmak üzere Başakşehir Fatih Terim Stadı Otoparkına geldi. Kongrenin yapılacağı otoparkta toplanan kalabalık Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, büyük bir coşkuyla karşıladı. Otobüs üzerinden halkı selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Afrin’de durdular mı, kaçtılar mı, kuyruklarını iki bacaklarının arasına alıp kaçtılar. Şu anda 4 bin 200 terörist etkisiz hale getirildi. Şehadete yürüyenler kovalıyor onlar kaçıyorlar” diye konuştu.
“Paralel devletle gitmek isteyenler buyursun gitsinler, bilet paralarını da veririz”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:
“Paralel devletmiş, şu devletmiş biz anlamayız. Paralel devlet nerede, Pensilvanya’da, onunla beraber gitmek isteyenler buyursunlar gitsinler. Hatta bilet paralarını da veririz, gitsinler. Bizim bu vatanda vatanını, milletini seven bu vatan için canını verecek vatandaşlara, millete, kardeşler topluluğuna ihtiyacımız var. Ben karşımdaki topluluğu işte böyle görüyorum,”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat