Kandil Kırılan Kalpleri Onarmak için fırsattır

Kandil Kırılan Kalpleri Onarmak için fırsattır

Arbel A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Arslan, Ramazan ayının da müjdeleyicisi Berat Kandilinin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi.

Kandil Kırılan Kalpleri Onarmak için fırsattır
Bu içerik 2786 kez okundu.

Hasan Arslan Çarşamba gecesi idrak edeceğimiz Berat Kandili nedeniyle yayımladığı mesajında, “Tefekkür ve şükür vesilesi olan kandiller, hepimiz için ruhani bir arınma, aydınlanma ve hayat muhasebesi imkânı sağlayan gecelerdir. Allah’a sığınmak,bağışlanma dilenmek için fırsat sunan Berat Kandili, aynı zamanda, insanlar arasındaki dargınlıkları, küskünlükleri gidermek, kırılan kalpleri onarmak için de bir fırsattır.

İnanıyorum ki, bu özel gece dolayısıyla, tüm vatandaşlarımız vicdani bir muhasebe yapacak, dargınlıkları ve küskünlükleri unutacak,  Barışın, dostluğun ve kardeşliğimizin pekiştirilmesi için çaba harcayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve Mersinli vatandaşlarımızın Berat  Kandilini tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin aramızdaki gönül bağlarını, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat