Nokta Okçuluk Mersin’den üçüncülük kupası
Advert
Advert

Nokta Okçuluk Mersin’den üçüncülük kupası

Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanlığınca düzenlenen Gençler-Kadetler Türkiye Kupası okçuluk yarışmalarında Nokta Okçuluk Mersin Spor Kulübü, makaralı yay yıldız bayanlar kategorisinde takımlarda Türkiye üçüncüsü oldu..

Nokta Okçuluk Mersin’den üçüncülük kupası
Bu içerik 1765 kez okundu.
Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanlığınca düzenlenen Gençler-Kadetler Türkiye Kupası okçuluk yarışmalarında Nokta Okçuluk Mersin Spor Kulübü, makaralı yay yıldız bayanlar kategorisinde takımlarda Türkiye üçüncüsü oldu.
Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanlığı tarafından düzenlenen Gençler-Kadetler Türkiye Kupası okçuluk yarışmaları 11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi. 71 kulüp ve 432 sporcunun katıldığı yarışma ’olimpik’ ve ’makaralı’ olmak üzere iki ayrı kategoride yapıldı. Her iki kategoride de mücadele eden Nokta Okçuluk Mersin Spor Kulübü, Seray Teberik, Zeynep Can ve Nihal Selvi’nin yer aldığı makaralı yay yıldız bayanlar kategorisinde takımlarda Türkiye üçüncüsü olarak başarıya imza attı. Mersin’e Türkiye üçüncülüğü kupasını kazandıran Seray Teberik, Zeynep Can ve Nihal Selvi, yarışmalardan daha iyi bir sonuçla dönebilecek güçte olduklarını ancak hafta içi 15.00’e kadar okulda oldukları için fazla antrenman yapma şanslarının olmadığını söylediler. Sporcular, elde edilen başarıyı almalarına vesile olan Antrenörleri Aytekin Ataş’a da teşekkür ederek, “Mersin’i her zaman en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz ve bundan sonraki yarışmalarda da daha iyi sonuçlarla döneceğiz” ifadelerini kullandılar.
Nokta Okçuluk Mersin Spor Kulübü Başkanı ve Antrenör Aytekin Ataş ise alınan sonuçtan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, elde edilen başarılarda katkıları olan herkese teşekkür etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat