Akdeniz'e Kuvvetli Yağış Uyarısı !

Akdeniz'e Kuvvetli Yağış Uyarısı !

Yağışların; Antalya, Isparta'nın güney ilçeleri, Adana, Osmaniye, Hatay ve Mersin ile Kahramanmaraş'ın batı ilçelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 kg/metrekare)olması bekleniyor.

Akdeniz'e Kuvvetli Yağış Uyarısı !
Bu içerik 6729 kez okundu.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI : Yağışların; Antalya, Isparta'nın güney ilçeleri, Adana, Osmaniye, Hatay ve Mersin ile Kahramanmaraş'ın batı ilçelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 kg/metrekare) olması beklendiğinden meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar, hortum, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

AKDENİZ Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Antalya, Isparta'nın güney ilçeleri ile öğle saatlerinden itibaren Adana, Osmaniye, Hatay ve Mersin çevreleri ile Kahramanmaraş'ın batı ilçelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 kg/metrekare) olması bekleniyor.

MERSİN, 24

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden itibaren yerel olarak kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor.

Cuma Gününe Kadar Beklenen Hava Hadisesi:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat