Vali Çakacak, MTOSB yönetimi kabul etti

Vali Çakacak, MTOSB yönetimi kabul etti

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulda yeniden Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Başkanlığına seçilen Sabri Tekli ve yeni yönetimini kabul etti..

Vali Çakacak, MTOSB yönetimi kabul etti
Bu içerik 1362 kez okundu.
Mersin Valisi Özdemir Çakacak, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulda yeniden Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Başkanlığına seçilen Sabri Tekli ve yeni yönetimini kabul etti.
MTOSB’nin, katma değerli üretimin, istihdamın ve ihracat rakamlarının daha da arttırılmasında oldukça önemli bir konumda olduğunu belirten Çakacak, onay aşamasında olan 3. OSB’nin kurulması ile birlikte kısa süre içerisinde yatırımcılar tarafından değerlendirilerek, bu artışa daha da ivme kazandırılacağını söyledi.
Geçmiş yönetime teşekkür ederek yeni yönetime de çalışmalarında başarı dileyen Çakacak, yeni görev alan genç ve dinamik üyeleri MTOSB yönetiminde görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
MTOSB Başkanı Sabri Tekli ise 3. OSB’nin kurulması ve mevcut OSB’nin otoyol bağlantısının yapılması ile ilgili çalışmaların, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın büyük destekleriyle, tüm hızıyla sürdüğü bilgisini verdi.
Tekli, Bakan Lütfi Elvan’a ve aynı zamanda müteşebbis heyeti başkanı olan Vali Özdemir Çakacak’a, MTOSB olarak yürütülen çalışmalarda verdikleri büyük desteklerden ötürü teşekkür etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat