Advert
Advert

Kocamaz, ″Kentin paydaşları Mersin’in geleceği konusunda birleşmeli″

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin’in problemlerinin çözümü konusunda sivil toplum kuruluşları ve basının önemli bir yeri olduğunu söyledi..

Kocamaz, ″Kentin paydaşları Mersin’in geleceği konusunda birleşmeli″
Bu içerik 1310 kez okundu.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin’in problemlerinin çözümü konusunda sivil toplum kuruluşları ve basının önemli bir yeri olduğunu söyledi.
Başkan Kocamaz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar programında konuşan Kocamaz, Ramazan’ın yardımlaşma ve paylaşma ayı olduğunu söyledi. Ramazan ayının iyi değerlendirilip, ülkenin yaşadığı zor dönemlerin aşılması konusunda birlik ve beraberlik ortamlarının oluşturulması gerektiğini belirten Kocamaz, kentin tüm paydaşlarının Mersin’in geleceği konusunda birleşmesi gerektiğini, Mersin’in problemlerinin çözümü konusunda sivil toplum kuruluşları ve basının önemli bir yeri olduğunu ifade etti. Kocamaz, “Mersin’in problemlerinin çözümü konusunda her kesimin olduğu gibi sivil toplum kuruluşları ve basının da çok önemli bir yeri var. Bunun için her zamankinden daha çok birleşmeye ihtiyacımız var. Biz bu kentte yaşıyoruz. Mersin’in geleceği ile ilgili verilecek mücadelede hep birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Ülkemizin içerisinde olduğu durumu biliyoruz. Böyle bir ortamda Türkiye’nin bir çıkış yolu bulması ve insanların üzerindeki endişeye son verilmesi gerekiyor. Birlik ve beraberlik bu yüzden çok önemli” dedi.
Programda, Mersin Büyükşehir Belediyesi kent orkestrası tarafından tasavvuf müziği icra edildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
’Uluslararası Müzeler Günü’
’Uluslararası Müzeler Günü’
Mezitli’de plaj voleybolu şampiyonları kupalarını aldı
Mezitli’de plaj voleybolu şampiyonları kupalarını aldı