İSO 500’de MTOSB’den 8 firma yer aldı

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde (MTOSB) faaliyet gösteren 8 firma, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) ’Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ arasında yer aldı..

İSO 500’de MTOSB’den 8 firma yer aldı
Bu içerik 859 kez okundu.
Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde (MTOSB) faaliyet gösteren 8 firma, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) ’Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ arasında yer aldı.
İSO 500 sonuçlarını değerlendiren MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, 500 sanayi kuruluşu içerisinde yer almayı başaran MTOSB firmalarıyla gurur duyduklarını vurguladı. Tekli, “Yaptıkları Ar-Ge çalışmaları ile her yıl yükselişlerini sürdüren ve 2016 yılı araştırmasında da ilk 500 arasında bulunan 8 firmamızı da canı gönülden kutluyorum” dedi.
Mersin’in, her geçen yıl sanayi yatırımlarının artarak devam ettiği bir kent olduğunu belirten Tekli, “Bu yükseliş hem kentimizin istihdam oranlarını hem ihracat rakamlarını olumlu etkiliyor. Biz Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu olarak tüm çalışmalarımızı yeni sanayi alanları oluşturabilme adına gerçekleştiriyoruz. 3. Bölge’de sona yaklaştık. En kısa sürede faaliyete geçireceğiz. Böylece Mersin’e yeni sanayi yatırımlarını getirebilmek adına büyük bir adım atmış olacağız” ifadelerini kullandı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalı Silahlar Türkiye Kupası sona erdi
Havalı Silahlar Türkiye Kupası sona erdi
Akdeniz'de Çöp Taksi Uygulaması Başladı
Akdeniz'de Çöp Taksi Uygulaması Başladı