e İzol: “Mersin Sanayisi giderek büyüyor”

İzol: “Mersin Sanayisi giderek büyüyor”

Mersin Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) Başkanı Mehmet Serkan İzol, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde Mersin’den 7 firmanın da yer aldığını belirterek, “Mersin sanayisinin bu hızlı yükselişi kent ekonomisini olumlu etkiliyor” dedi..

İzol: “Mersin Sanayisi giderek büyüyor”
Bu içerik 1309 kez okundu.
Mersin Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) Başkanı Mehmet Serkan İzol, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde Mersin’den 7 firmanın da yer aldığını belirterek, “Mersin sanayisinin bu hızlı yükselişi kent ekonomisini olumlu etkiliyor” dedi.
Mersin GİAD Başkanı İzol, yaptığı yazılı açıklamada, Mersin merkezli faaliyet gösteren 7 firmanın İSO tarafından açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasına girmeyi başardığını kaydetti. İzol. “Her geçen gün hızla büyüyen Mersin sanayisinin bu hızlı yükselişi kentimizin önümüzdeki yıllarda bölgenin sanayi üssü olması adına önemli bir gösterge. Bugün Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında Mersin merkezli faaliyet gösteren 7 firmanın olması kentimiz adına büyük önem taşıyor. Bu firmalarımızın yöneticilerini Mersin’de yatırım yapmayı tercih ettikleri için özellikle kutluyor ve kentimiz adına kendilerine teşekkür ediyorum. Mersin’in sanayi yatırımlarının artması kentimizin istihdam oranlarına direk olarak etki etmektedir” diyerek, firmaların yönetimlerini ve personelini kutladı.
Aynı zamanda Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan İzol, TÜGİK bünyesinde bulunan 42 firmanın da Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer aldığını dile getirerek, “Yatırım yapan, istihdam sağlayan, ihracat rakamlarını arttıran, kısacası ekonomiye can veren tüm üyelerimizi ayrı ayrı kutluyorum” ifadelerini kutladı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kanadalı öğretmenin tercihi Türkiye oldu
Kanadalı öğretmenin tercihi Türkiye oldu
Mezitli’nin 41. koruluğu miniklerden
Mezitli’nin 41. koruluğu miniklerden