Memoil güney bölge bayileri Mersin’de iftarda buluştu

Memoil güney bölge bayileri Mersin’de iftarda buluştu

Memoil Akaryakıt Dağıtım A.Ş., güneyde bulunan bölge bayileriyle Mersin’de iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemekte bayilerin istekleri konuşuldu ve sektör değerlendirmesi yapıldı..

Memoil güney bölge bayileri Mersin’de iftarda buluştu
Bu içerik 1717 kez okundu.

Memoil Akaryakıt Dağıtım A.Ş., güneyde bulunan bölge bayileriyle Mersin’de iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemekte bayilerin istekleri konuşuldu ve sektör değerlendirmesi yapıldı.
Hem Ramazan ayı dolayısıyla hem de bayilerle kaynaşmayı sağlamak adına bir araya geldiklerini belirten Memoil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Işık, bu tür organizasyonlara büyük önem verdiklerini söyledi. Kısa sürede Türkiye’nin tercih edilen markalarından biri haline geldiklerini vurgulayan Işık, "Bu başarı, sektördeki deneyimimize ve tabii ki ekip çalışmasına bağlı. Bizi tercih eden bayilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz" dedi.
Işık, bayiler ile sık sık bir araya gelmeye devam edeceklerini dile getirerek, "Her geçen gün sayısı artan bayilerimizle birlikte büyük bir aile olduk. Amacımız hem Türkiye hem de Mersin ekonomisine katkıda bulunmak. Davetimize katılan tüm bayilerimize teşekkür ediyorum ve yemekte emeği geçen arkadaşlarımı kutluyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat