Advert
Advert

Erdemli Belediyesi, vatandaşları Limonlu’da iftarda buluşturdu

Mersin’in Erdemli Belediyesi, Limonlu Mahallesinde düzenlediği iftar yemeğinde vatandaşları bir araya getirdi. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da orucunu vatandaşlarla birlikte açtı..

Erdemli Belediyesi, vatandaşları Limonlu’da iftarda buluşturdu
Bu içerik 1359 kez okundu.
Mersin’in Erdemli Belediyesi, Limonlu Mahallesinde düzenlediği iftar yemeğinde vatandaşları bir araya getirdi. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da orucunu vatandaşlarla birlikte açtı.
Erdemli Belediyesi vatandaşlara yönelik olarak iftar programlarına devam ediyor. Son olarak Limonlu Mahallesinde düzenlenen programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programda bir konuşma yapan Başkan Tollu, Ramazan dolayısıyla bir araya gelerek dayanışma ruhunu pekiştirdiklerini ve kardeşlik hukukunu geliştirdiklerini söyledi. Belediye olarak düzenledikleri iftar programlarına vatandaşın gösterdiği ilgiden ziyadesiyle memnun olduğunu ifade eden Tollu, iftar programlarının Ramazan ayı boyunca devam edeceğini belirtti. Tollu, “Ramazan ayı dostluğun, sevginin, saygının pekiştirilmesi için ne güzel bir fırsat. Biz de bu fırsatı iyi değerlendirmek adına böylesine programlar düzenlemeye gayret ediyoruz. Bizim bu gayretimizi hoş görerek davetimize icabet eden saygıdeğer misafirlerimize teşekkür ediyorum. Allah tüm ibadetlerimizi kabul buyursun. Bizlerin daha nice mutlu ve huzurlu Ramazanlarda böyle bir araya gelmemizi nasip ve müyesser eylesin” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
’Uluslararası Müzeler Günü’
’Uluslararası Müzeler Günü’
Mezitli’de plaj voleybolu şampiyonları kupalarını aldı
Mezitli’de plaj voleybolu şampiyonları kupalarını aldı