Göztepe’de Vural resmen gitti

Göztepe’de Vural resmen gitti

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, takımı Süper Lig’e çıkaran Teknik Direktör Yılmaz Vural’la yollarının ayrıldığını açıkladı. Yeni çalıştırıcıyı 1 hafta içinde belirleyeceklerini ifade eden Mehmet Sepil, “Hocamızın yerli ya da yabancı olacağını henüz netleştirmedik” dedi..

Göztepe’de Vural resmen gitti
Bu içerik 1615 kez okundu.
Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, takımı Süper Lig’e çıkaran Teknik Direktör Yılmaz Vural’la yollarının ayrıldığını açıkladı. Yeni çalıştırıcıyı 1 hafta içinde belirleyeceklerini ifade eden Mehmet Sepil, “Hocamızın yerli ya da yabancı olacağını henüz netleştirmedik” dedi.
Süper Lig’in yeni ekiplerinden Göztepe’de Teknik Direktör Yılmaz Vural ile resmen yollar ayrıldı. Kulübün 92’nci kuruluş yıldönümü kutlamalarında konuşan Başkan Mehmet Sepil, deneyimli teknik adamla vedalaştıklarını açıkladı. Yapılan görüşmelerde Vural ile uzlaşma sağlayamadıklarını açıklayan Mehmet Sepil, “Yılmaz Vural 12 maçta çok önemli işlere imza attı. Takımımızı Süper Lig’e çıkarıp tarihe geçti. Kendisi ile vedalaşmak bizim için de zor oldu. Ancak planlarımız Yılmaz Vural’la uyuşmadı. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Yeni çalıştırıcıyı 1 hafta içinde belirleyeceklerini ifade eden Mehmet Sepil, “Hocamızın yerli ya da yabancı olacağını henüz netleştirmedik. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürecek. Kadro yapılanmamızı da oluşturacağız. Mevcut futbolcularımızın durumunu belirleyeceğiz” diye konuştu.
Dış transfere değinen Sepil, “Resmiyette kimseye bir teklif yapmadık. Ancak listemizi oluşturduk. Yurt içi ve dışından Göztepe’ye katkı sağlayacak, bu formanın hakkını verecek isimlerle anlaşacağız” ifadelerini kullandı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat