Hasan Arslan; Aileyi ayakta tutan babadır

Arbel A.Ş Yönetim Kurulu Başkan vekili, Askon Mersin Şubesi İkinci Başkanı ve ÇUGİDER Yüksek İstişare Kurulu Hasan Arslan, ailede babanın aile reisi olarak ‘güç ve saygı’ göstergesi olduğunu dile getirerek, “Baba, aileyi ayakta tutan, aile içi dengeleri sağlayan bir otoritedir” dedi.

Hasan Arslan; Aileyi ayakta tutan babadır
Bu içerik 2234 kez okundu.

ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili,  Mersin Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İkinci Başkanı ve Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hasan Arslan, Babalar Günü’nü kutladı.

İnsanların hayatında babaların öneminin çok büyük olduğuna vurgu yapan Arslan, ailede babanın aile reisi olarak ‘güç ve saygı’ göstergesi olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Baba, aileyi ayakta tutan, aile içi dengeleri sağlayan bir otoritedir. Babalar; çocuklarını hayata hazırlayan, kol kanat geren yıkılmaz bir abide; dikili bir ağacı olmasa bile onuruyla yaşayan bir çınar gibidir.  Bir baba kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur. Çoğu zaman kaybetmeden kıymetlerini anlayamayız. Bunun için babamıza olan sevgimizi her daim göstermeliyiz.  Baba mirası onların bilgisini öğrenmektir. Doğumumuzu heyecanla bekleyen, dünyaya gelişimizle birlikte büyük sorumluluklar yüklenen ve bu durumdan hiçbir zaman şikâyet etmeyen; aksine bütün çabalarını severek yerine getiren babaların günü kutlu olsun.”

hasan arslan arbel a ş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriyeli kadınlar sergi açtı
Suriyeli kadınlar sergi açtı
Bayramı hastanede kutladılar
Bayramı hastanede kutladılar