Bu haberleride 'asılsız ve iftira' kabul edildi ve engellendi!
Advert
Advert

Bu haberleride 'asılsız ve iftira' kabul edildi ve engellendi!

Mersin merkezli Sansasyonelhaber.net isimli internet sitesinin yalan ve asılsız iftira kokan haberlerine mahkemeler yine dur diyor.

Bu haberleride 'asılsız ve iftira' kabul edildi ve engellendi!
Bu içerik 2720 kez okundu.

2 Temmuz 2017 gün akşam saatlerinde yayına koyduğu “KOCAMAZ’IN İFADESİ KARŞILIK BULDU… VAHAP VE GÖKTAŞ’A MAHKEME’DEN ÇAĞRI”başlıklı haberinin de;  yalan, düzmece, iftira kokan içerik taşıdığı gerekçesi ile taraflar mahkemeye başvurdu. Mahkeme bu içeriğe ve yayına da DUR dedi ve Mersin ikinci Sulh Ceza Mahkemesi 5.7.2017 gün 2017/2394 sayı ile Erişim Engeli Kararı verdi.

 

YAPILAN SUÇ DUYURULARI NEDENİYLE ADLİ MAKAMLAR OLAYI ARAŞTIRIYOR

 

Birkaç aydır bu şekilde yayınlar yapan ve yaptığı her yayına mahkemeden DUR kararı çıkan site yetkililerinin kime ve nereye hizmet ettikleri, ne amaçla bu haberleri yaptıkları adli makamlarca titizlikle araştırılıyor.

Bu arada Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesi 2016/22 nolu dosyada yargılaması devam eden Mersin MHP’li Büyükşehir Belediyesinin onlarca bürokratının adının geçtiği, bu davanın seyrini değiştirmek ve sulandırmak amaçlı beyanların ortalığa yayıldığı olaylar yaşanıyor.

 

UTANMA, ARLANMA DA YOK

 

Bu sitenin yayın yaptığı içerikler de adları geçenler, birer ikişer mahkemeye başvurup, yapılan haberlere karşı erişim engeli kararı alırken, diğer taraftan bu site yetkilileri ve ilgililer hakkında suç duyurusunda da bulunuyorlar. Bizde yılmayıp, bıkmayıp bunların hakkındaki mahkeme kararlarını buradan defalarca yayınlıyoruz.  Ancak site yöneticileri, çıkan bu kararları ve erişilmeyen haberleri yapmaktan bıkmadığı gibi, biz haberciyiz diyerek ortalıkta geziniyor.

 

YALAN, DÜZMECE, KURGU, İFTİRA, ASILSIZ OLAN HABERİN KORSAN SİTEDEKİ HALİ

RESİM- 1

YUKARIDAKİ YALAN HABERE MAHKEMECE JET HIZI İLE VERİLEN DUR KARARI

RESİM – 2

Mersin Büyükşehir Belediyesi Burhanettin Kocamaz yargı fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat