Akdeniz Belediyesi’nden ücretsiz sanat kursları

Akdeniz Belediyesi’nden ücretsiz sanat kursları

Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yaşayan çocuklara ve gençlere yönelik olarak ‘tiyatro, satranç, bağlama, gitar, yaratıcı drama ve halkoyunları dallarında ücretsiz kurslar açtı..

Akdeniz Belediyesi’nden ücretsiz sanat kursları
Bu içerik 1384 kez okundu.

Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yaşayan çocuklara ve gençlere yönelik olarak ‘tiyatro, satranç, bağlama, gitar, yaratıcı drama ve halkoyunları dallarında ücretsiz kurslar açtı.
Akdeniz Belediyesi, sosyal, kültürel ve sanatsal alanda ilçe sınırları içerisinde yaşayan gençlere ve çocuklara yeteneklerini ve kendilerini keşfetme fırsatı sunmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde uzman eğitmenler tarafından ücretsiz verilen sanat kursları yoğun bir katılımla devam ediyor. Güneş, Çilek, Çay, Adanalıoğlu Mahalleleri sanat atölyeleri ile Müfide İlhan Kurs Merkezi’nde verilen kurslara, 12’isi bağlama, 44’ü tiyatro-drama, 56’sı resim ve 18’i de halkoyunları olmak üzere 130 öğrenci katılıyor. Yeni başvurularla bu sayının daha da artması bekleniyor.
Çocuklarını kurslara kaydettirmek isteyen ailelerin, kurs merkezlerine ait telefonları aramaları gerektiği bildirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat