ÇUGİDER 'den Vali Ali İhsan Su’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Advert
Advert

ÇUGİDER 'den Vali Ali İhsan Su’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) Başkanı Mazlum Balkan ve yönetim kurulu üyeleri Vali Ali İhsan Su’yu ziyaret etti.

ÇUGİDER 'den Vali Ali İhsan Su’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Bu içerik 1600 kez okundu.

Sahil Valilik Makamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Su, Mersin’in ekonomik potansiyelinin değerlendirilmesinin, ülkemizin kalkınması açısından son derece önemli olduğunu belirterek, kentimizin ekonomik gelişimini katkı sunan sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını önemsediklerini vurguladı.

Çugider Başkanı Mazlum BALKAN ve ÇUGİDER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hasan ARSLAN,Yüksek İstş.Kurulu üyesi Bünyamin Yüksekbaş ve Selahattin BALKAN’da bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada Mersin’de hep birlikte, en iyi şekilde, birlik ve koordinasyon içerisinde hizmet sunmaya devam edeceklerini ifade ederek, Vali Su’ya görevinde başarılar dilediler.Yönetim Kurulun’dan Mesut GEYLANİ,Neslihan BAYSAL,Sibel GELBUL,Şehmuz KAYAR,Süleyman Aktaş,Abbas Özdiker,Murat Abeş,Sabih Yüksekbaş,Mehmet EFETÜRK katılım sağladılar.
ÇUGİDER Başkanı Mazlum Balkan da Vali Ali İhsan Su’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

cugider mazlum balkan çugider
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat