Milli basketbolcu Esra Ural Silifke'de evlendi

Milli basketbolcu Esra Ural Silifke'de evlendi

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı oyuncusu Esra Ural, takım arkadaşlarının da katıldığı düğünle beden eğitimi öğretmeni Veysel Topuz ile hayatını birleştirdi

Milli basketbolcu Esra Ural Silifke'de evlendi
Bu içerik 2034 kez okundu.

Basketbol Milli Takımı ve Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı oyuncusu Esra Ural, beden eğitimi öğretmeni Veysel Topuz ile evlendi.
Milli sporcunun düğün töreni Mersin'in Silifke ilçesinde Bahçesaray Düğün Salonunda yapıldı. Gelin ve damadın ailelerini ile yakınlarının yanı sıra eski TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, eski MHP Mersin Milletvekili Kadir Ural, Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı oyuncuları Begün Dalgalar, Tuğçe Canıtez, Pelin Bilgiç, Sinem Ateş, Aysun Yararbaş, Nazlı Bircan Gökdemir, Tuğçe Murat, Selen Taklıdede, Gamze Takmaz, Ayşegül Günay'ın da katıldığı düğünde halkoyunları gösterisi sunulup, cezeryeden oluşan düğün pastası kesildi.
Ural, düğün merasiminin ardından yaptığı açıklamada, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.
Milli takımda ve Fenerbahçe'de iyi bir sezon geçirdiklerini, gelecek sezon da hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade eden Ural, bekar olan takım arkadaşlarına da evlenmelerini tavsiye ettiğini söyledi.

milli basketbolcu esra fb evlilik silifke
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat