Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden eğitime destek

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden eğitime destek

Mersin Büyükşehir Belediyesi, üniversiteye girmek isteyen gençleri, açacağı ücretsiz kurs sayesinde YGS ve LYS’ye hazırlayarak, gelecekte iyi birer bölüm okumalarının önüne açacak..

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden eğitime destek
Bu içerik 1305 kez okundu.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, üniversiteye girmek isteyen gençleri, açacağı ücretsiz kurs sayesinde YGS ve LYS’ye hazırlayarak, gelecekte iyi birer bölüm okumalarının önüne açacak.
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kursu ile Mersin genelinde eğitim gören öğrenciler bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilecek. Üniversiteye hazırlık kursu olarak açılacak olan merkez, hem Mersin merkezde hem de Tarsus’ta olmak üzere 2 şubeden oluşacak.
Üniversite okumak isteyen öğrencilere her türlü eğitim ve öğretim desteğini sunmayı amaçlayan ve öğrencilerin her şartta yanlarında olmayı hedefleyen Mersin Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket etmeye devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kursu kapılarını öğrencilere açacak.
Tecrübeli öğretmen kadrosu ve alanında uzman eğitmenler ile eğitim verilecek olan kursta, tüm kaynaklar, yani test kitapları, soru bankaları, yaprak test ve deneme sınavları da ücretsiz olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak.
Akdeniz ilçesi Çankaya Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı Yaşat İşhanı 2. katında ve Tarsus ilçesi Bağlar Mahallesi Mavi Bulvar No: 76 adresinde bulunan 2 kurs binasında, 12. sınıf ve mezun öğrencilere hizmet verilecek. 24 Temmuz tarihinde başlayacak ve 25 Ağustos tarihinde son bulacak olan başvurular, verilen açık adreslerden alınabilecek. Üniversite hayalleri kuran öğrenciler, başvuru için gerekli evrakları düzenleyerek, bulundukları bölgedeki eğitim merkezlerine dosyalarını teslim edebilecek.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat