Mersin’de belediye çağrı merkezi personeline etkili iletişim eğitimi

Mersin Büyükşehir Belediyesi ’444 2 153 Çağrı Merkezi’nde görev yapan personele, ‘Uygulamalı çağrı merkezi eğitimi’ verildi..

Mersin’de belediye çağrı merkezi personeline etkili iletişim eğitimi
Bu içerik 748 kez okundu.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ’444 2 153 Çağrı Merkezi’nde görev yapan personele, ‘Uygulamalı çağrı merkezi eğitimi’ verildi.
Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen eğitimlerde Çağrı Merkezi personeli, çağrı karşılamada etkili iletişim konusunda kapsamlı eğitim aldı. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren ’444 2 153 Çağrı Merkezi’ personeline çağrı karşılama, adaptasyon ve öfke kontrolü konularında eğitim verilirken, eğitimlerde kalite yönetimi açısından çalışan ve vatandaş memnuniyetinin sağlanması amaçlandı.
Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Berna Aslan tarafından verilen eğitimde, çalışanların vatandaşla empati kurabilmesinin ve vatandaş memnuniyetinin daha ileri seviyeye taşınmasının yöntemleri anlatıldı. Teorik olarak etkili iletişim yöntemleri hakkında çağrı merkezi personeline eğitim veren Aslan, teorik eğitimlerin ardından vaka analizleri üzerinden pratik eğitim verdi.
Aslan, ayrıca telefonda etkili iletişim teknikleri, stres ve öfke kontrolü, çatışma ve problem çözme konularını teorik olarak anlatırken, uygulamalı olarak da tatbik etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdemli’de asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor
Erdemli’de asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor
Hafta içi zabıta, hafta sonu gönüllü sutopu antrenörü
Hafta içi zabıta, hafta sonu gönüllü sutopu antrenörü