Gelin arabasına, ″Aşkımız Anamur’un yol çalışması gibi hiç bitmesin″ yazdırdı

Gelin arabasına, ″Aşkımız Anamur’un yol çalışması gibi hiç bitmesin″ yazdırdı

Mersin’in Anamur ilçesinde uzun süren altyapı ve yol çalışmasına tepkiler artıyor. İlçede düğün yapan bir çift, altyapı ve yol çalışmasına dikkat çekmek için gelin arabasının arkasına "Aşkımız Anamur’un yol çalışması gibi hiç bitmesin" yazdırdı..

Gelin arabasına, ″Aşkımız Anamur’un yol çalışması gibi hiç bitmesin″ yazdırdı
Bu içerik 1868 kez okundu.
Mersin’in Anamur ilçesinde uzun süren altyapı ve yol çalışmasına tepkiler artıyor. İlçede düğün yapan bir çift, altyapı ve yol çalışmasına dikkat çekmek için gelin arabasının arkasına "Aşkımız Anamur’un yol çalışması gibi hiç bitmesin" yazdırdı.
Şehir içi yol çalışmalarının bölüm bölüm yapılması yerine aynı anda bir çok bağlantı yolunun kazılarak şehir içi trafiğinin çıkmaza sokulması vatandaşların tepkisini çekiyor.
Anamurlu esnaf, yazın gelmesiyle beraber turizm sektöründeki hareketlilik sayesinden bir nebze olsun iş yaparak çektikleri sıkıntılarından kurtulmayı beklerken, yol çalışmalarıyla mağdur olduklarını söylüyor.
Girilen her yolun kapalı ve kazılmış olmasından yakınan sürücüler de bir yerden bir yere gitmek için saatlerce ara sokaklarda dolaşmak zorunda kaldıklarını anlatıyor.
Bu arada, ilçede düğün yapan bir çiftin, uzun süren altyapı ve yol çalışmasına dikkat çekmek için gelin arabasının arkasına "Aşkımız Anamur’un yol çalışması gibi hiç bitmesin" diye yazması dikkat çekti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat