MHP'li Kocamaz'a anket şoku!

MHP'li Kocamaz'a anket şoku!

ORC anket firmasının, 2017 Temmuz Yerel Yönetimler araştırmasında, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'dan; Mersinlinin yüzde 60'nın memnun olmadığı ortaya çıktı. Kocamaz bu anketle yine sınıfta kaldı.

MHP'li Kocamaz'a anket şoku!
Bu içerik 6162 kez okundu.

Anket firması yaptığı ankette, bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz sorusuna ise halkın yüzde 30.8'i CHP, yüzde 29.8'i MHP, yüzde 27.6' sı  Ak Parti dedi.

ORC'nin halka yönlendirdiği ankette "Mersin Büyükşehir Belediyesi Hizmetlerinden ve Burhanettin Kocamaz'dan memnun musunuz?" sorusuna halkın yüzde 60.7 memnun değilim. yüzde 36.5 memnunum. yüzde 3.4 fikrim yok dedi.

Memnuniyet durumlarına göre değerlendirildiğinde, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Başkanı Burhanettin Kocamaz yüzde 36.5 memnuniyet oranı ile 30 Büyükşehir arasında 27. sırada yer aldı.

Bilindiği gibi Başkan seçilmesiyle birlikte Mersin Büyükşehir Belediyesinde büyük bir kıyım ve baskı başlatarak, önce çalışanların daha sonra Fetö terör örgütü üyelerinin Belediye kadrolarına yerleştirilmesi, üç yıl da kente önemli hizmetler sunamaması gibi bir çok nedenlerden dolayı MHP'li Burhanettin Kocamaz'ın halktan desteğini yitirmesine yol açtığı siyasi çevrelerce yorumlandı.

Kocamaz'ın önümüzdeki yerel seçimlerde 'Kesinlikle' partisinin aday göstermeyeceği, yerine MHP Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'nın gösterilmesine 'Kesin' gözle bakılıyor.

orc mersin burhanettin kocamaz anket
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat