Büyükşehir’den Mersin İdmanyurdu’na 39 yataklı konaklama tesisi
Advert
Advert

Büyükşehir’den Mersin İdmanyurdu’na 39 yataklı konaklama tesisi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İdmanyurdu futbolcularının konaklamaları için 39 yataklı konaklama tesisi yapıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler içerisindeki fitness salonunun yanına yapılacak konaklama tesisinin 8 ayda bitirilmesi hedefleniyor..

Büyükşehir’den Mersin İdmanyurdu’na 39 yataklı konaklama tesisi
Bu içerik 1462 kez okundu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İdmanyurdu futbolcularının konaklamaları için 39 yataklı konaklama tesisi yapıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler içerisindeki fitness salonunun yanına yapılacak konaklama tesisinin 8 ayda bitirilmesi hedefleniyor.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin İdmanyurdu’na olan desteklerini sürdürüyor. Başkan Kocamaz, bu çerçevede, Mersin İdmanyurdu sporcuları ve spor kulüplerine hizmet verecek konaklama tesisinin inşasının başlaması için talimat verdi. Mersin İdmanyurdu’nun Süper Lig’de mücadele ettiği dönemde inşaatına başlanan ve 902 metrekarelik alana yapılan, içerisinde fitness aletleri, antrenör odası, sporcuların dinlenebileceği teras, kafe, sauna ve masör odasının da yer aldığı ve kısa bir süre önce kullanıma açılan fitness salonunu tamamlayıcı nitelikte olacak olan konaklama bölümü için düğmeye basıldı. Mersin İdmanyurdu’nun kullanımına tahsis edilen fitness salonunun hemen arkasında bulunan alana 39 yatak kapasiteli bir konaklama tesisi yapılacak. 8 ay içerisinde tamamlanması öngörülen tesiste 9 süit, 30 normal oda bulunurken, ayrıca sporcuların vakit geçirebileceği sosyal aktivite alanları da yer alacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat