Usta gazeteci anjiyo oldu

Usta gazeteci anjiyo oldu

Mersin ve Tarsus’ta uzun yıllar gazetecilik, televizyonculuk ve radyoculuk yapan Ergün Serin, Medical Park Tarsus Hastanesi’nde anjiyo oldu..

Usta gazeteci anjiyo oldu
Bu içerik 1348 kez okundu.

Mersin ve Tarsus’ta uzun yıllar gazetecilik, televizyonculuk ve radyoculuk yapan Ergün Serin, Medical Park Tarsus Hastanesi’nde anjiyo oldu.
Mersin ve Tarsus’ta basın sektörünün önemli isimlerinden gazeteci, televizyoncu ve radyocu Ergün Serin, bundan yaklaşık 2 ay önce ayağında ağrı hissetmeye başladı. Ergün Serin, ağrıları geçmeyince Şehir Hastanesi’ne başvurduğunda MR çekildi. MR sonucunu inceleyen uzman doktorlar, anjiyo yapılması gerektiğini söyledi.
Kardeşi hep yanındaydı
Ergün Serin, Medical Park Tarsus Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ahmet Kalmış’a başvurdu. Dr. Ahmet Kalmış ve ekibi, Ergün Serin’e başarılı bir anjiyo işlemi gerçekleştirdi. Anjiyo öncesi ve sonrasında Ergün Serin’i, Almanya’da yaşayan kardeşi Ali Haydar Serin de yalnız bırakmadı. Ergün Serin, Uzm. Dr. Ahmet Kalmış ve Medical Park ailesinin ilgisi nedeniyle kendisini çok iyi hissettiğini belirterek teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat