Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Av. Ulaş Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi ile birlikte 2024 Yerel Seçimlerinde rekor oyla seçilen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i makamında ziyaret etti. Başkan Yılmaz ve beraberindeki heyet, Başkan Seçer’e yeni dönemi için hayırlı olsun dileklerini iletti ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.
Resim önizlemesi
VAHAP SEÇER’E TEŞEKKÜR VE ÖVGÜ

Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer’i makamında ziyaret ederek, yeni dönemi için hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Sayın Seçer’e bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dileriz," dedi.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KENTE HİZMETLERİ

Başkan Yılmaz, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Vahap Seçer liderliğinde kentte yaptığı hizmetlere vurgu yaparak, "Sayın Vahap Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak kentimize önemli hizmetler sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Altyapıdan sosyal hizmetlere, ulaşım projelerinden çevre düzenlemelerine kadar birçok alanda Mersin’i daha yaşanabilir bir şehir haline getiren çalışmaları için kendisine teşekkür ediyoruz," ifadelerini kullandı.

YENİ DÖNEM İÇİN DESTEK

Başkan Yılmaz, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin yeni dönemde de başarılı projelere imza atacağına inandıklarını belirterek, "Bizler CHP Mezitli İlçe Teşkilatı olarak, Sayın Vahap Seçer’in yeni dönemde de başarılı projelerle kentimize hizmet etmeye devam edeceğine inanıyoruz. Her zaman kendisinin yanında olacak ve Mersin için el birliğiyle çalışacağız," şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Bu ziyaret, bizim için büyük bir onurdu. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin vizyoner lideri Vahap Seçer ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Kendisine yeni dönemde de başarılar diliyoruz," dedi.

Eğitim Gücü Sen’den Öğretmenlik Meslek Kanunu Tasarısına Tepki Eğitim Gücü Sen’den Öğretmenlik Meslek Kanunu Tasarısına Tepki

Editör: Ahmet Biracı