CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Tuncer, Projelerini Açıkladı!

CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, basın mensuplarıyla bir araya gelerek Mezitli'yi daha yaşanabilir ve mutlu bir ilçe haline getirmeyi planladıklarını açıkladı. Tuncer, toplantıda tecrübeli kadrolar ve fark yaratan projelerle ilçeyi ileriye taşımayı hedeflediklerini belirtti.

Genç başkan adayı, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ulaş Yılmaz, Mersin İnternet Gazetecileri Derneği Cemiyeti Başkanı A. Vahap Şehitoğlu gibi isimlerin de katıldığı basın buluşmasında konuştu. Tuncer, Mezitli'nin mevcut belediye başkanına teşekkür ederek, ilçeyi daha ileriye taşımak için akademisyen bir kadro ile çalışacaklarını dile getirdi.

Başkan adayı, projelerinin hazır olduğunu ve yakın zamanda kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti. Tuncer, muhtarlar, STK'lar, odalar ve Mezitli halkıyla iş birliği içinde çalışacaklarını vurgulayarak, tecrübeli kadrolar ve etkileyici projelerle ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getireceklerini söyledi.

Başkan Özyiğit: "Yenişehirlilerin Güvenini Her Adımda Görüyoruz" Başkan Özyiğit: "Yenişehirlilerin Güvenini Her Adımda Görüyoruz"

Toplantının sonunda konuşan Tuncer, kentine olan sevgisini ve aşkını vurgulayarak, belediye başkanı seçildikten sonra Mezitli'ye hak ettiği hizmeti sunmak için aday olduğunu belirtti.

Editör: Abdülvahap Şehitoğlu