MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-09-2017 15:06

Büyükşehir Belediyesi’nden tatilcilere konser

Mersin Büyükşehir Belediyesi, tatilini Mersin sahillerinde geçiren turistler için plajda konser düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı sanatçılarının verdiği konseri yüzlerce tatilci izledi..

Büyükşehir Belediyesi’nden tatilcilere konser
Mersin Büyükşehir Belediyesi, tatilini Mersin sahillerinde geçiren turistler için plajda konser düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı sanatçılarının verdiği konseri yüzlerce tatilci izledi.
Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nın üçüncü gününde sahilde halk konseri düzenledi. Erdemli ilçesi Ayaş Yemişkumu Halk Plajı’nda düzenlenen halk konserine Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çokakoğlu da katıldı.
İşletmesi Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş.’de olan Yemişkumu Halk Plajı’nda gerçekleştirilen konserde, Büyükşehir Belediyesi konservatuvar sanatçıları şarkılarını seslendirirken, dinleyiciler keyifli ve müzik dolu dakikalar geçirdi. Konsere katılanlar, halk müziği, sanat müziği ve pop tarzında şarkıları sanatçılarla birlikte seslendirdiler.
Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 Eylül’de başlatılan halk konserleri, ilerleyen günlerde Susanoğlu Halk Plajı’nda da yapılacak ve konserler işletmesi Denizkızı Turizm A.Ş.’de bulunan plajlarda, diğer senelerde daha sık aralıklarla devam edecek.