MERSİN GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 03-12-2021 09:20   Güncelleme : 03-12-2021 11:55

Seçer, Gültak tartışması Milletvekillerine sirayet etti!

Mersin Büyüksehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak arasında ki sözlü düelloya, MHP ve CHP Milletvekilleri de SOSYAL MEDYA'DAN müdahil oldu. 

Seçer, Gültak tartışması Milletvekillerine sirayet etti!

Mersin Büyüksehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak arasında ki sözlü düelloya, MHP ve CHP Milletvekili'de tartışmalı sözlerle taraf oldular. 

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ile MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz düellosunaa sosyal medya'ya takipçileride yorumlarıyla katıldılar. 

İşte her iki milletvekilinin sosyal medya hesaplarında ki paylaşımları:

 

Ali Mahir Başarır

MBB Meclis’inde AKP Akdeniz Bld. Bşk. Mustafa Gültak meclis adabına uymayan tavırlar sergiledi ve AKP’li bir grubu çağırarak meclisi bastırmaya kalkıştı. Daha vahimi emniyet olaylara seyirci kaldı. Mersin Valisi Ali İhsan Su! Siz AKP’nin valisi değilsiniz! Kendinize gelin!

CHP’Lİ ALİ MAHİR BAŞARIR: “YAPILAN MİLLET İRADESİNE DARBEDİR”

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, AKP gençlik kollarının, Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’ni basmaya kalkışmalarını sert bir dille eleştirerek şu sözleri dile getirdi: “Akdeniz’in AKP’li Belediye Başkanı organize bir şekilde büyükşehir belediye meclisini basmaya kalkıyor. Polis müdahale etmiyor. Görüntülerde AKP Mezitli İlçe Başkan Yardımcıları var. Millete hakaretler ediyor bu belediye başkanı. Kimse unutmasın! Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız bizim gözbebeğimizdir, Mersin’in gözbebeğidir. Eğer ona hukuksuz bir şekilde organize saldırı yapanlar kimleri, hangi derin güçleri arkasına alırsa alsın karşısında bizi bulur ve ona uzanan elleri kırarız! Yapılan millet iradesine bir darbedir”

MHP'Lİ OLCAY KILAVUZ

"Lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye"

Ali Mahir Başarır (@alimahirbasarir);

Sen, Liderimizi Sn Devlet Bahçeli Bey’i ağzına alacak adam değilsin!.

 Bak Ali Mahir Başarır; Asıl milli güvenlik sorunu Türk ordusuna satılık diyendir